שמונה דברים שהמכונית שלך חולמת אולי מנסה להראות לך

/
/
/
19 Views

עם התפשטותם של כלי רכב מנועיים על פני כדור הארץ הזה, אין זה צריך להתפלא שהצרכים הללו אוכלי גז, מייצרים ערפיח, נוסעים בחלומות שלנו מעת לעת. אני כמעט יכול להבטיח שאז אנשים חלמו על הסוסים או המרכבות שלהם, ולפני כן, על רגליהם. ואני אעז להמר שהאנושות כנראה תחלום על מכוניות התעופה והמטוסים שלה בעתיד. הרכבים שלנו הפכו חיוניים בחברה של היום כמעט כמו חשמל וצנרת פנימית.

לפי המילון, רכב הוא: 1) כל אמצעי שבו או שבאמצעותו מישהו נוסע או משהו נישא או מועבר; כלי שינוע או תחבורה: רכב מנועי; רכבי חלל. 2) אמצעי שידור או מעבר: אוויר הוא כלי הקול. 3) נשא, כמו הדבקה. 4) אמצעי תקשורת, ביטוי או תצוגה. 5) אמצעי להגשמת מטרה. בחלומות המכונית או הרכב שלך יכולים לייצג כל אחת מהמשמעויות הללו הרבה יותר.

חוקרי חלומות רבים, על ידי חקר אלפי חלומות, הגיעו למסקנה שלרוב מכוניות (כלי רכב) מייצגות:

1. הרכב או האמצעי שבאמצעותו אתם נעים במסע החיים. אתה תקוע בתלם או שהחיים חולפים על פניך?

2. אזהרה כללית הנוגעת לתאונת דרכים או אירוע, בהתאם לתוכן החלום כמובן. אם, למשל, אתה חולם שהמכונית שלך נתקעת, אז אולי תרצה לבדוק את המנוע שלך, במקום לדאוג לתאונה.

3. איך אתה מתמודד עם בעיות החיים. לדוגמה, אם אתה חולם על מכונית דוהרת, זה עשוי לרמוז שאתה ממהר או מאלץ בעיה.

4. פעמים רבות, רכב מייצג את הגוף הפיזי ואת מצבו. באיזה מצב הרכב? האם הכל דפוק, או שזה מבריק וחדש? נגמר הדלק או מוכן להתפרק?

5. מכונית (או רכב) עשויה גם לסמל את הלך הרוח או הרעיונות שלך. האם הרכב ישן ומיושן? האם אתה מתקשה להיגוי או לעצור? האם העתיק הישן הזה (אמונה או רעיון מיושן) עדיין יושב במוסך שלך?

6. לעתים קרובות מאוד, מכונית (או רכב) מייצגת את הכוונות והשאיפות העמוקות (לעתים קרובות לא מוכרות) שלך… מה שמניע אותך, מה מניע אותך. בחנו את שאר החלום כדי למצוא רמזים נוספים למה שנמצא מתחת למכסה המנוע כביכול.

7. בימים אלה, המכונית שלך עשויה להוות ייצוג של מעמדך או מעמדך החברתי. אבל, כמובן, עליך להחליט אם זה מה שהוא מייצג עבורך. חלק מהחולמים אינם מודאגים לחלוטין מהנושאים הללו, בעוד שאחרים רגישים להם מאוד.

8. ולבסוף, מכונית עשויה לייצג את השליטה העצמית שלך או חוסר בה. מי נוהג ברכב? כיצד נוהגים במכונית, בצורה לא סדירה, מסוכנת, לאט? האם הרכב מחליק וגולש או שהוא עושה סופגניות בחנייה?

יש מגוון רחב של מצבים ודימויים שונים הכוללים מכוניות (או רכבים באופן כללי) שאתה עשוי למצוא בחלומותיך. כדי ללמוד עוד על מה שחלום המכונית שלך מנסה לומר לך, וכדי להבין מה מניע את חייך, בקר ב: Terry Gillis Dream Analysts's אֲתַר לסמליות ופרשנויות נוספות.Source by T L Gillis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved