פתח בית קפה – עד כמה חשוב ה-USP שלך בעת פתיחת בית קפה?

/
/
/
16 Views

פתיחת בית קפה זה דבר די מרגש, ומשהו שיכול להיות מאוד משתלם אם עושים אותו נכון. אחד מאותם גורמים חשובים לביצוע נכון הוא פיתוח ה-USP שלך, או, נקודת מכירה ייחודית. נקודת המכירה הייחודית שלך היא שעוזרת לך להתבלט מהקהל ומושכת לקוחות אליך למרות שאר העסקים של בתי הקפה שעשויים לצוץ סביבך.

אבל כמה זה חשוב? האם כדאי להשקיע בו הרבה זמן, או שאפשר לאנף אותו ולקוות לטוב? או, אולי אפילו ליצור אותו תוך כדי?

במונחים של קביעת הערך של פיתוח ה-USP שלך בעת פתיחת בית קפה, חשבו על בתי הקפה המועדפים עליכם. אם אתה רק חדש בסצנת הקפה ואתה קופץ כי אתה רואה כמה משתלמת לפתוח בית קפה, חשבו על סוג אחר של עסק שיכול לנוע בין גנרי למומחה. מה מושך אותך?

באופן אישי אני חושב שפיתוח USP משלך הוא חיוני לחלוטין להצלחה. זה מה שעוזר להבדיל אותך מעסקי הקפה הענקיים הגדולים כמו סטארבקס ודאנקין דונאטס. ואם תשים לב, לשניהם יש גם נקודות מכירה ייחודיות משלהם. אם אתם חושבים על קפה מיוחד, Dunkin' Donuts הוא כנראה לא הדבר הראשון שעולה לכם בראש. אבל אם אתה רוצה סופגנייה וקפה ללכת, Dunkin' Donuts עשוי להיות זה. Dunkin' Donuts היא גם אפשרות מצוינת אם אתה רוצה להיכנס ולצאת, ולא צריך קפה מיוחד כמו מוקה או לאטה. עכשיו אם אתה רוצה מוקה או לאטה, סטארבקס כנראה הולך להיות אחד המקומות הראשונים שאליהם אתה הולך, אם אתה לא יודע יותר טוב.

אני יודע, זה לא היה נחמד. אבל זה נכון. לסטארבקס יש תפריט קפה נהדר ולעיתים קרובות יוצא עם כמה משקאות מיוחדים מהממים, אבל אני בטוח לא מאמין שזו ענקית קפה כי הם מגישים את הקפה הטוב ביותר, או אפילו כי הבריסטות שלהם הם יוצרי הקפה המיוחדים המוכשרים ביותר. למעשה כשגרתי בפורטלנד, אורג'יניה, סטארבקס שימשה רק כמוצא אחרון. למה? כי לחברת קפה אחרת, The Coffee People, היה קפה טוב יותר ו-USP טוב יותר. הסלוגן שלהם היה "קפה נהדר ללא דיבורים". הבריסטות שלהם היו קצת יותר עצבניות, ולמרות שאני בחורה די שמרנית בעצמי, די אהבתי את זה. ואז היה תפריט המשקאות שלהם, כשהמוקה האהובה עליי היה פטיש הקטיפה. הם גם הכינו גרסאות מילקשייק למשקאות הקפה שלהם, והשתמשו בגלידה מהשורה הראשונה ובחמאת בוטנים של אדמס. הייתי נוסע 25 דקות מהדרך שלי רק כדי להשיג את אחת החתיכות המתוקות האלה של גן עדן. אין שקר.Source by Elena Trevisani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved