סקירה – Panasonic YD SD250 Breadmaker

/
/
/
12 Views

"מכונת הלחם Pansasonic SD YD250 היא מכונת לחם יוצאת דופן להתחיל בהכנת לחם משלך. מכונת הלחם קלה לשימוש ונותנת מה שנראה חסין תקלות, מושלם. התכונות קלות לשימוש, ואתה יכול להשתמש בלחם מכונה להכנת לחם לבן, מחיטה מלאה, מרובה דגנים או לחם צרפתי, או אפילו ליצור בצק פיצה או להשתמש במכונת הלחם בהגדרה של אפייה בלבד. הודות למתקן השמרים האוטומטי, אתה יכול פשוט להכניס את כל המרכיבים מיד מבלי להטריד את עצמך לגבי שמירתם נפרדים.בזמן המתאים כדי להבטיח שהלחם שלך תופח לשלמות, השמרים כלולים באופן מכני.

משתמשי מכונות לחם ותיקים עשויים להתאכזב מכך שלוח המכשירים אינו מראה באיזה שלב בערבוב מתבצעת מכונת הלחם, ושאין כפתורים הניתנים לתכנות למתכונים שלך. תכונה שעוזרת לתקן את השליליות הללו, היא ההגדרה 'בצק בלבד' שנותנת לך את הכוח להשתמש במכונת הלחם כדי למזג את הבצק, ולאחר מכן להסיר אותו, לעצב אותו ולאפות אותו בתנור מסורתי כפי שאתה רואה. לְהַתְאִים.

תלונה אחרת שכמה אופים מזכירים היא המאמץ של פנסוניק ליצור גדלי כיכר ייחודיים משלהם. הם משתמשים ב-'Medium', 'Large' ו-'Extra Large'. שום דבר בספר ההוראות לא הציע הסבר על גדלי הכיכר. שיחת טלפון אחת למוקד שירות הלקוחות הנהדר של פנסוניק ענה על הבעיה. (כיכר 'בינונית' זהה ל-1 1/2 פאונד, 'Large' היא 2 פאונד ו-'Extra-Large' זהה ל-2 1/2 פאונד). בעוד שהוראות ההפעלה מועילות, המתכונים יכולים לקחת קצת תרגול. מידות המרכיבים של כמה מהמתכונים הן בכמויות מוזרות, כמו 4 7/16 כוסות קמח, אולי בגלל המרת המדידה ממידות אונקיות (שניתן גם הן מסופקות). אם יש לך משקל למטבח, יהיה חכם להשתמש בו כדי למדוד את הכמויות שלך.

מכונת הלחם האוטומטית של Panasonic מתומחרת בסביבות 140 $, מה שהופך אותה למבחר זול עבור לחם ביתי קל. מהביקורות, Panasonic SD-YD250 הוא יצרן הלחם הטוב ביותר בעלות בינונית, במחיר ממש באמצע השורה Zojirushi BBCC-X20 Home Bakery (*הערכה. $200) ומכונת הלחם הפשוטה Sunbeam 5891( *הערכה 55$). מבקרים רבים טוענים כי מדובר במכונת לחם קשוחה ומתכווננת שאינה מסובכת לשימוש ופועלת בשקט. מכונת פנסוניק מייצרת חנות טיפוסית כמו כיכרות, שרוב האנשים בוחרים בה על פני הכיכרות הזקיפות שנאפות על ידי מכונות אחרות. למרות שמכשיר הלחם של Panasonic לא נותן לך הגדרות מותאמות אישית כמו יצרנית הלחם Zojirushi, לבעלים רבים לא אכפת.

באופן מוזר, ללחם הזה אין חלון צפייה, מאפיין שהוא די נפוץ. העמידות של מכונת הלחם Panasonic מצוינת על ידי בעלים שאומרים שהם אופים עם מכונות הלחם שלהם במשך שנים רבות, כמו גם על ידי חיובים מוגבלים יחסית של פריצה. יותר מ-500 לקוחות דירגו את מכונת הלחם Panasonic SD-YD250 באמזון .com ויותר מ-55 פרסמו ב-Epinions.com, ויצרו אינדיקטור חשוב לסיפוק המשתמש הכולל. באתר ה-review bestbreadmakerreviews.com, העורכים נותנים סקירה של עמוד אחד על מכונת הלחם Panasonic, שם הם מדברים על התכונות והמוניטין שלו.Source by Kurt Yordy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved