סחיפה למתחילים – איך לסחוף את המכונית שלך ב-3 שלבים פשוטים

/
/
/
12 Views

דריפט הופכת פופולרית יותר ויותר מרגע לרגע. בכל מקום שאנו רואים, ברחוב ובחנויות, הסחף בוער. מאז שנסחף יצא אל המיינסטרים בעזרת סרטים הוליוודיים ועם הגידול במספר המעריצים הנסחפים, הזינוק ברצון ללמוד איך להיסחף, כמו שהם רואים בסרטים, גדל במהירות.

אין ספק שהדרייפה נראית קלה, פשוט סעו ממש מהר ותעבירו את המכונית הצידה ותעשן את הצמיגים האחוריים. אבל כפי שאתה יודע אם כבר ניסית להיסחף, זה לא קל כמו שהם גורמים לזה להיראות על המסך הגדול.

הנה שיעור דריפט קצר למתחילים. היסודות מאוד של דריפט. ראשית, הנה מה שאתה צריך:

1. אתה צריך רכב – רצוי הנעה אחורית.

2. רצוי שזה יהיה רכב ידני. אוטומטיות יותר קשה להיסחף אבל לא בלתי אפשרי.

3. אתה צריך ללכת להתאמן בשטח פתוח לרווחה שבו זה חוקי ובטוח. ימי סחף הם המקום ללכת אליו.

4. תצטרך כמה צמיגים רזרביים. מובן מאליו.

עכשיו, הנה מה לעשות:

1. אתה רוצה לתרגל עיגולים או סופגניות במקום אחד על כרית הסופגניות או אזור שטוח פתוח לרווחה סביב פילון/קונוס. אל תלך ישר למעגל מנסה להיסחף לפינות בפעם הראשונה שאתה מנסה להיסחף.

לעשות סופגניות ימינה, ואז לשנות ולעשות עיגולים שמאלה. התחל עם עיגולים קטנים ואז תגדל.

2. לאחר שהשתלטתם על הסופגניות, תוכלו להתחיל להשתמש בבלם היד ולנסות כמה סיבובים של 180 מעלות. הגדר 2 פילונים במרחק של כ-100 רגל זה מזה ועלו וחזרו תוך 180 סיבובי בלם יד.

אתה עדיין לא צריך לנסות להיסחף מהסיבובים, רק להתרגל לבלם היד ולתחושת ההחלקה של המכונית שלך. ברגע שאתה יכול לקבל את זה יפה וחלק, אתה יכול לנסות להיסחף החוצה מהמגלשה.

הערה: השאר את בלם היד על יותר משבריר שנייה. החלק אותו ישר מסביב עם בלם היד עד שאתה פונה לכיוון שאתה רוצה ללכת ואז תוכל לכבות את החשמל.

3. אם תשמור את 2 הפילונים היכן שהם נמצאים, אתה יכול כעת לנסות דמות 8 להיסחף סביב הפילונים. בדיוק כמוך שאנחנו עושים בסיבובים של 180 מעלות, השתמש בבלם היד שלך כדי להחליק אותו ישר ואז כבה ישר, ויישר את עצמך לצד השני של הפילון בקצה השני. חזור ונסה להתקרב אל הפילונים עם הפגוש הרנט שלך ככל שאתה יכול – נוגע בנקודת החיתוך – בדיוק כמו הדרייברים המקצועיים!

נסה את עצות הסחף למתחילים האלה לפני שאתה יוצא למסלול ותשלם את המכונית שלך. בדיוק כמו כל ספורט, תרגול עושה מושלם והאימון הנכון בעת ​​לימוד דריפט ישמור עליך ועל המכונית שלך בטוחים כך שתוכל לחיות לסחף עוד יום.Source by James Hendricks

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved