מכונת לחם Panasonic SD-YD205 – טוב בדיוק כמו ה-SD-YD250 וזול יותר

/
/
/
18 Views

Panasonic, יצרנית ידועה של מכשירי חשמל ביתיים, לרבות מכשירי אודיו/וויזואלי ומטבח כמו מכונת הלחם Panasonic SD-YD205 ודגם האחות שלה, ה-SD-YD250 הגדול יותר בקיבולת 2.5 ק"ג. מכשירי החשמל הביתיים האיכותיים הללו, הידועים בתג המפורסם שלו "רעיונות לחיים", הם עדות למורשת ההולכת וגדלה של המותג.

למרות ששני הדגמים הללו נמצאים בשוק כבר די הרבה זמן, כאשר ה-Panasonic SD-YD250 הגדולים יותר מתומחרים כיום בסביבות $129 ו- Panasonic SD-YD205 במחיר של כ-110 $, הם כנראה הטובים בליגה שלהם. לא נתקלתי בעוד יצרנית לחם בטווח המחירים שמציעה יכולות טובות יותר או אפילו אותן יכולות.

אני אשים את שני הדגמים האלה זה לצד זה. שניהם למעשה די דומים כאשר לשני הדגמים יש פונקציות דומות. ל-SD-YD205 הזול יותר יש 7 תוכניות בסך הכל. חלק מהתוכניות הזמינות בדגם ה-SD-YD250 היקר יותר כמו מצב הפיצה ומצב הלחם הצרפתי מושמטים מה-SD-YD205. ובכן, אני באמת יכול להסתדר בלי שני המצבים האלה למרות שאני חייב לומר שאני באמת עושה פיצה מפוארת, אז זה לא עניין גדול בשבילי.

עם מחירי לחם יקרים יותר בימינו, זו תמיד השקעה ארוכת טווח וישימה כשמדובר ביצרני לחם אוטומטיים. מה שכן, אין כמו לחם טרי שנאפה בדיוק כמו שאתה רוצה.

ה-SD-205 מאפשר לי להכין את הלחם שלי עם צימוקים, ועם המצב המהיר, אני יכול להכין את הלחם שלי ולאכול אותו עם ה-'cuppa' האהוב עליי. אין כמו ללגום כוס תה חם או קפה טרי בזמן ההמתנה ללחם. הארומה של הלחם היא פינוק בפני עצמו שניתן להריח בכל הבית.

אני לא אומר שה-SD-YD250 לא מעולה. זה בכל דרך שאפשר להעלות על הדעת. למרות שיש כמה פונקציות ומצבים נוספים כמו 3 גדלי הכיכר השונים, בכל מקרה לא יכולתי להבין את גדלי הכיכר השונים. למעשה קיוויתי למשהו קצת פחות רועש עם הלחמים האוטומטיים לערבב ולישה של הבצק והקמח. זה שקט, אבל לא שקט מספיק כדי להיות ממוקם בחדר השינה. המתכונים עושים לי כאב ראש עם המידות המביכות, אבל עד מהרה קבעתי את זה עם שימוש במשקל מטבח.

כדי לשים את הכל בפרספקטיבה, ה- Panasonic SD-YD205 טוב בדיוק כמו ה- Panasonic SD-YD250 מינוס כמה מצבים ופונקציות כאשר הראשון מגיע במחיר זול יותר. התוצאות הסופיות הן משביעות עם לחם טרי טעים בכל פעם שמתחשק לי.Source by Robin Cassidy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved