מכונות לחם – יתרונות וחסרונות

/
/
/
18 Views

אני עכשיו בעלים של מכונת לחם כבר 5 חודשים, ועכשיו אני חושב שהגיע הזמן שאכתוב על החוויות שלי לגבי היתרונות והחסרונות לדעתי כשאתה אופה לחם עם מכונת לחם.

בראש ובראשונה, זה גרם לכך שהתחלתי לאפות את הלחם שלי, במקום לקנות אותם אצל האופה המקומי. קל להפליא להתחיל, במיוחד כאשר בוחרים לאפות סוג של לחם שנאפה מספר פעמים בעבר, כך שלוקח 1-2 דקות בלבד להכניס את מכשיר הלחם לתהליך האפייה.

ראשית קצת על החסרונות שחוויתי:

  • זה רועש. תהליך הלישה הוא עניין רועש סביר שנמשך 30-40 דקות בסך הכל. אולי אי אפשר להתחמק מכל הרעש של מכין הלחם, אבל אם אתה גר בדירה קטנה או בבית, אתה לא יכול לשים את זה במקום שהרעש לא יפריע לך. זה אומר שסביר להניח שתעירו מהרעש אם הוא יתחיל ללוש את הבצק 3 שעות לפני שתצטרכו לקום בבוקר אל הלחם הטרי הנפלא.
  • חורים בתחתית הלחם. בהתחלה פשוט התרגלתי לזה שהיה לי חור בלחם אבל עכשיו התרגלתי לזה, אז אני אפילו לא אקרא לזה חיסרון, כי זה כל כך מינימלי. אם אנשים נאלצו לזרוק את הלחם בגלל זה, הם בטח עשו משהו לא בסדר.
  • חלק עליון לא אפוי. החלק העליון כמובן לא אפוי כמו הדפנות והתחתון, אבל הוא אפוי מספיק. אי אפשר להכין לחם עם קרום חום זהוב מעל, אבל הוא אפוי.
  • צוּרָה. לחם שנאפה במכונת לחם הוא מרובע ולא כמו הלחם המוכר לנו מהמאפייה או הסופר. זה לקח לי ולמשפחתי קצת להתרגל.
  • גודל הלחם. אם אתם משפחה גדולה עליכם להיות מודעים לכך שהציוד הסטנדרטי בשוק כנראה לא אופה לחם מספיק גדול. עם זאת, יש מכונות שהן גדולות מספיק בגודלן ויכולות לכסות את רוב צרכי המשפחה, אך המחיר למרבה הצער גם גבוה יותר.

יתרונות:

  • ניקיון? קל מאוד – צריך לנקות רק את כלי האפייה אבל מכיוון שהלחם תמיד משתחרר בקלות, הרבה פעמים מיותר לעשות מלבד להסיר את חתיכת הלחם, שיושבת על הפיר אל וו הבצק. רוב מכונות הלחם מצוידות בציפוי טפלון וניתן להסיר את החלקים בקלות, ובדרך כלל להכניסם למדיח הכלים.
  • לִישָׁה. מכשיר הלחם יכול לשמש גם ללוש בצק לסוגי לחם אחרים שלא תרצו לאפות במכשיר הלחם. שמתי אותו בהצלחה ללוש את הבצק ללחמניות, עוגיות ועוגה.
  • ריח של לחם טרי. זה נפלא שעם הטיימר אתה יכול להיות בטוח שתמיד יש לחם טרי אפוי בבוקר או בערב עם כוס הקפה שלך. ריח של לחם טרי שנאפה ממכונת האפייה בהחלט מקל על היציאה מהמיטה בבוקר.
  • מאסטר אפייה. אם אתה, כמוני, אוהב להתנסות ביצירת לחמים חדשים שונים ולהמציא מתכונים חדשים, כך שאתה מרגיש כמו אלוף אפייה אמיתי, אז מכין לחמים הוא להיט מוחלט. עד כה ניסיתי עם קמח גרהם, גרעיני חיטה מפוצצים, אגוזי מלך, תערובת לחם שיפון.

חוץ מהרעש, אני ממש מרוצה ממכונת הלחם שלי. זה מכין לחם מצוין. זה קל לניקוי, וכמו שאמרתי, קל להפליא להתקנה. בקרוב תוכלו למצוא את המתכונים האהובים עליהם, אבל זה גם די כיף להתנסות עם זמני הלישה/הגבהה/אפיה ומרכיבים.Source by Anders O.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved