מה מרכיב לחם יחזקאל?

/
/
/
19 Views

אולי אכלת סוגים שונים של לחם, מחיטה מלאה ועד לחם דגנים. אפשר לאכול את הלחם לבד או עם הממרח האהוב עליכם על גבי הלחם החם. במהלך ארוחת הבוקר או התה, אתה בהחלט יכול ליהנות מהטעם והארומה של פריט מזון כזה. אפשר אפילו להוסיף גיוון ללחם ביתי, אותו אפשר לשלב עם גזר או קישואים מגוררים, שוקולד צ'יפס או פירות.

לחם יחזקאל מעניין למדי בגלל שמו הייחודי והמרכיבים המשמשים להכנתו. הלחם קיבל את שמו מהנביא יחזקאל; הדמות המקראית הזו שרדה את הקינוח במשך שנתיים על ידי אכילת "לחם המן". שמש הקינוח הייתה כל מה שהיה צריך להכנת הלחם, שחיזק את הנביא במשך שנים. הסוד מאחורי זה היה מרכיבי הלחם; הוא מכיל דגנים מונבטים וקטניות שהם מקורות מצוינים לחלבון. בגלל הרכב כזה, ניתן להשוות אותו לפריט מזון אחר בעל הכמות הגבוהה ביותר של חלבון עם תשע חומצות אמינו חיוניות.

הלחם האורגני הזה דל בסוכר, אינו מכיל קמח ומורכב מ-100 אחוז דגנים מלאים. מכיוון שהוא גליקמי נמוך, הלחם מושלם לסובלים מסוכרת. אנשים בעלי מודעות למשקל יאהבו את הלחם גם בגלל תכולת הפחמימות הנמוכה שלו. יש מי שמקפיד על דיאטה עשירה בחלבון, וזה הופך את לחם יחזקאל למתאים לאכילה בגלל מרכיב החלבון האיכותי שלו. יתר על כן, הדגנים הם מקורות מצוינים לסיבים, המעודדים עיכול בריא. מכאן, שהלחם הוא בוודאי פריט מזון בריא שכל אחד חייב בארוחות היומיות שלו.

הגרגירים המונבטים בלחם הופכים אותו למזין לחלוטין. הנבטת הדגנים עוזרת לשחרר את כל אבות המזון החיוניים המצויים בדגנים מלאים. אפשר להנביט את הגרגירים בבית פשוט על ידי השריית הזרעים והגרעינים הלא מבושלים למשך מספר שעות עד שהם הופכים לאכילה. כאשר עושים זאת בדרך זו, הדגנים יוצרים ליזין, חומצת אמינו המכילה רכיבים הנלחמים בסרטן.

הדגנים בלחם יחזקאל מאפשרים לכל אחד להישאר בריא – מבפנים ומבחוץ. מרכיב זה מסייע בהפחתת משקל על ידי מזעור צריכת מזונות עתירי פחמימות. דגנים מלאים גם עשירים בחלבון, החיוני לבנייה ותיקון של רקמות הגוף השחוקות. יתר על כן, זה שומר על השרירים חזקים וגמישים, ומכאן שומר על צעיר על ידי מאבק בסימני ההזדקנות המוקדמים. למי שמעדיף לאכול את הלחם הזה יהיה סיכוי עצום להדוף מחלות קשות כמו סוכרת, בעיות לב ושרירים. כך, כל אחד ירגיש צעיר ויראה צעיר בגלל הלחם.

אתה יכול להכין את הלחם בנוחות של הבית שלך. פשוט עיין במספר ספרי מתכונים עבור נהלי בישול. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכין את המרכיבים כמו עדשים, שעועית כליה, שעורה, דוחן, דבש גרגרי חיטה ושמן זית. בישול טיפוסי של לחם יחזקאל לוקח כ-50 דקות, מה שהופך אותו לאידיאלי כפריט מזון לארוחת בוקר למי שממהר לעבודה. עם הקלות בהכנת הלחם והיתרונות התזונתיים שהוא מביא, אתה בהחלט צריך לנסות להכין אחד עכשיו.Source by Angelica Florin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved