יתרונות כרית טבעת סופגניה לטיפול בערימות

/
/
/
17 Views

כריות טבעת סופגנייה… לכל מי שיושב זמן ממושך ליד שולחן או תחנת עבודה, אזי הסבירות לפתח כאבי צוואר, כאבי גב עליון והתכווצויות שרירים מוגברת ולעיתים קרובות הן אי נוחות מוכרות הקשורות לישיבה במשך היום במשרד. לשבת שעות זה לא תרגול טוב, אולם לפעמים זה בלתי נמנע כחלק מסביבות משרדיות מסוימות. אם העבודה שלך מגבילה תקופות הפסקות שבהן אתה יכול להסתובב, להתאמן או למתוח את הרגליים, אתה יכול לחשוב על רכישת כרית מושב כמו כרית סופגניה כדי לעזור בכל אי נוחות.

מספר רב של מחקרים אקדמיים מראים שלרבים מאתנו יש עבודות שדרישות שיישארו בישיבה במשך רוב היום, נוטות יותר להכניס את הגב התחתון ללחץ קיצוני. השימוש בכריות מושב ארגונומיות כמו כרית הסופגנייה יעזור להקל על חלק מהלחץ הנתון לאזור עמוד השדרה ועצם הזנב.

כריות לכלונסאות הן כריות ישיבה מיוחדות ייחודיות שאין להן חלק אמצעי. בדרך כלל עשוי מוואסקו של גיל החלל (קצף זיכרון) בעל תכונות הדפוס שלו המאפשרות פיזור שווה של מסת הגוף של האדם כך שאף חלק בגוף לא יצטרך לסבול כמויות מופרזות של משקל.

כריות טבעת סופגניות קצף זיכרון נהדרות לאנשים הסובלים מכאבי גב (אגן) כרוניים. אנשים עם עצמות זנב פגועות, וחווים אי נוחות באזור עצם הזנב, אז כרית הסופגניה מפחיתה באופן משמעותי את הלחץ על עמוד השדרה כמו גם על אזור האגן.

הרופאים ממליצים על כרית סופגניה למטופלים הסובלים מערימות/טחורים, מצב המאופיין בדלקת ורידים פנימיים או חיצוניים של פי הטבעת, המופעלים לעיתים קרובות בישיבה ממושכת. למרות שבדרך כלל לא רציני, בעיה זו תביא אי נוחות רבה. באמצעות כרית סופגניה, חולים עם טחורים יחושו פחות לחץ ומסיבה זו ישפרו את הנוחות באזור הפגוע.

פשוט מאוד, כרית סופגניה עשויה לעזור להאיץ את ההתאוששות לאחר הלידה.

כריות סופגניות מיועדות לא רק לאנשים שיש להם בעיות עכשוויות הקשורות לישיבה, אלא בנוסף לכל מי שרוצה להוסיף שקט נפשי בישיבה ורוצה למנוע אי נוחות או פציעות שנגרמו מישיבה ממושכת. בנוסף, מכיוון שכריות הסופגניות אינן גדולות, הניידות שלהן היא יתרון נוסף. זה פנטסטי עבור נופשים תכופים ועובדי משרד מכיוון שהוא פשוט לסחוב אותו. כריות סופגניות נמצאות במספר חומרים שונים, חלקן זוכות לכיסוי דו-כיווני עמיד למים חדיר לאדים, כפי שנמצא בבתי חולים ובסביבות בית אבות, וזה נהדר עבור אנשים הסובלים מבריחת שתן.

יתרונות של כרית טבעת סופגניה

*מצוין לסובלים מערימות, ניתוח לאחר לידה

*תכונות דפוס קצף זיכרון עידן החלל

*מפיג לחץ ישיר ומפזר משקל

*לא מרשם ונייד – קח אותו לכל מקום במשרד, בבית או ברכבSource by Donna T Davidson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved