טפל בקנדידה ובזיהומי שמרים בצורה הוליסטית – מזונות שכדאי להימנע מהם בעת שינוי התזונה שלך

/
/
/
9 Views

קנדידה היא אורגניזם שחי באופן טבעי במעיים, בפה ובאיברי המין של גוף בריא. הוא נשמר בשליטה על ידי מערכת חיסון בריאה ופעילויות של חיידקים טובים אחרים שנמצאים גם הם.

תזונה היא גורם מרכזי בייצור הסביבה הנכונה לצמיחת יתר של קנדידה, וכאשר זה קורה, התאים מפתחים 'שורש' אשר מפריע למבנה המעיים ופולש לזרם הדם, וגורם לדלקות שמרים להתפרץ במקומות שונים לאורך כל הגוף. גוּף.

השינוי התזונתי החשוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא לחתוך את כל הסוכר והפחמימות המזוקקות, מכיוון שקבוצות המזון הללו יוצרות את סוג ההזנה שאורגניזם הקנדידה אוהב ותגרום להם לפרוח.

סוכר מזוקק פירושו כל הפחמימות הפשוטות – זה כל סוגי הסוכר, הדבש והמולסה. אם אתה צריך להשתמש במשהו כדי להמתיק את האוכל שלך, אתה צריך להשתמש בקסיליטול או נקטר אגבה. פחמימות מזוקקות כוללות את כל סוגי הקמח הלבן, אורז לבן, פסטה לבנה ודגנים. ניתן להחליף את אלה במוצרים מלאים ללא גלוטן כמו אורז חום, פסטה מקמח מלא, קינואה וכוסמת.

האשם הגדול הבא הוא מזון המכיל שמרים – אז זה אומר שרוב צורות הלחם בחוץ, אם כי אתה יכול לנסות לחם שיפון וסוגים מסוימים של לחם סודה שאינם משתמשים בשמרים כחומר גידול, בתנאי שהם אינם מכילים חיטה מעודנת. . יש להחריג גם בירה, אלכוהול, חומץ ותבלינים אחרים ש'נבושלו'. עם זאת, חומץ תפוחים מומלץ במאבק נגד צמיחת קנדידה, ולכן זה מותר.

במקום השלישי ברשימה של ללא-נו, כל דבר שקשור לפטריות או עובש אז יוצאים פטריות וקורן, ענבים ופירות יבשים (כי ה'פריחה' שיכולה להיווצר על העור היא סוג של עובש), וגבינות עם קרום חיצוני של עובש.

שימוש ארוך טווח באנטיביוטיקה יכול להחליש את מערכת החיסון שלך ולהרוג חיידקים ידידותיים. אפילו בטווח הקצר, התערבויות תרופתיות נחשבות רק להפחית את הסימפטומים של קנדידה באופן זמני, מה שמאפשר לבעיות לחזור בעתיד עם חסינות מוגברת אפילו להקלה בטווח הקצר שלהן, ולכן כדאי להימנע מהן. קיימות תרופות הומיאופתיות טבעיות רבות וכדאי לבדוק אותן כדי למצוא את המתאימים לך ביותר.

כמו כן, רצוי להחריג את מוצרי המזון שהוזנו באנטיביוטיקה בהמשך שרשרת המזון – לכן בשר ומוצרי חלב אורגניים מומלצים.

יש להימנע גם ממוצרי חלב, עצמם, ומוצרי חלב פרה בפרט, מכיוון שהם עלולים ליצור ריר עודף, לגרום לאלרגיות ולקחת זמן רב יותר לעיכול. חלק מהתסמינים העיקריים של זיהום בשמרים יכולים לכלול אלרגיות ובעיות עיכול.

מכיוון ששמירה על איזון חומצה:אלקליין (PH) נכון חיונית במניעת צמיחת יתר של קנדידה, התזונה שלך צריכה להיות עשירה במזונות היוצרים אלקליין. מומלצים אספרגוס, ארטישוק, אבוקדו ושאר ירקות ירוקים טריים כמו רוב המזונות המכילים סידן, צזיום, מגנזיום, אשלגן ונתרן. יש למתן מזונות יוצרי חומצה כגון בשר, דגים, מוצרי חלב ודגנים.

אכילת שום מדי יום, יחד עם מזונות העשירים בבטאקרוטן (חומר טבעי אשר הופך לוויטמין A בגוף), הוכחה גם היא כמועילה במאבק בזיהומי שמרים. זהו משטר נוקשה ומגביל, אבל, אחריו מקרוב, הוא אכן פועל בהרס הסביבה שבה משגשגים תאי הקנדידה ומזרז את מותם של רבים.

לאחר שחזרתם לרמות הרגילות שלהם, ייתכן שתצטרכו להמשיך בכמה אזורים בתזונה. אתה צריך לבודד אילו מוצרי מזון גורמים לקנדידה האישית שלך להתרבות. מאמר זה עשוי להיות משוחזר, תוך מתן הפניה לשם המחבר וקישור קשיח לאתרים בתיבת המשאבים נשמרים.Source by Keira Benson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved