טעינת פחמימות חזרה Cbl 1.0 סקירת – איך זה עובד? ספר תוכנית דיאטה מאת תוכנית ג'ון קיפר

/
/
/
13 Views

סקירת תוכנית טעינת פחמימות חזרה – האם זה באמת עובד?

טעינת פחמימות מאת ג'ון קיפר הוא מדריך כושר והורדת שומן פופולרי ומוצלח, וכרגע אלפי אנשים לומדים עד כמה קל להיראות כמו שהם רוצים בכל יום בחייהם – אין צורך במניעת עצמית. טעינת פחמימות בחזרה עוזרת לך לאכול את כל האוכל הרע שאתה רוצה ועדיין לצבור שרירים תוך איבוד שומן בו זמנית. זו בעצם ההבטחה שקיפר מבטיח, והוא מקיים שוב.

אכלו את האוכל שאתם אוהבים ועדיין תרידו שומן.

דיאטת טעינת פחמימות היא בעצם תזמון כשאתה אוכל את הפחמימות שלך, ואכילת פחמימות רק בשעות אחר הצהריים/ערב אחרי שכבר התאמנת… ככה הפחמימות נצרכות על ידי השרירים שלך ולא תאי השומן שלך, אומר המדע. בעצם טעינה חוזרת של פחמימות היא אכילת פחמימות לקראת סוף היום שלך, אז בעצם לארוחת ערב ולקינוח.

המחבר פיתח את המדריך לאחר כמעט שני עשורים של קריאה בכתבי עת מדעיים ורפואיים, וספוג כל דבר, החל מהתרמודינמיקה של הגוף ועד לתהליכים ביו-מולקולריים שמאפשרים את חילוף החומרים.

האם אני באמת יכול לאכול סופגניות וגלידה ועדיין להוריד שומן?

כן, זה עבד לי וגם ניסיתי הכל בעבר, גם אכלתי סופגניות והתעוררתי רזה יותר למחרת. מחבר המדריך גם אומר שהוא אוכל מחזורי דובדבנים, המבורגרים וצ'יפס, גלידה ועוגת גבינה ונחשו מה? הוא עדיין מתעורר כל בוקר לגוף חיטוב ושרירי ושישייה של שרירי בטן.

הסיבה לכך היא שמחקרים הראו שלצורך אובדן שומן קל ובר קיימא, יש לשמור על רמות האינסולין נמוכות ככל האפשר במהלך המחצית המהירה של היום ולהגביר מאוחר בלילה. לא עוד שיבולת שועל וחלבוני ביצה לארוחת הבוקר – אבל תביאו לשעות הלילה המאוחרות פיצה ועוגיות.

אז מהם השלבים העיקריים שצריך לבצע או להתחיל איתם?

* שתו קפה/שמנת או תה בבוקר. אם אוכלים ארוחת בוקר, חלבון ושומן.

* דל פחמימות לאורך כל היום. טען בשר וירקות טובים ושומנים טובים לארוחת צהריים וחטיפים.

* דחוף כל פחמימה אחרת עד שלאחר האימון (אחרי 18:00, וזה עובד טוב עבור אמהות עסוקות שרק רוצות ארוחות ערב משפחתיות רגילות.) שוב, גם אם אתה מתאמן בבוקר, או שאתה לא מתאמן בכלל באותו היום, אתה עדיין יראה תוצאות רק על ידי דחיקת פחמימות לאחור עד הערב. אני יודע, כי עשיתי הכל.

* ליהנות מקינוח נחמד בערב כמו סופגנייה או גלידה ועדיין להוריד שומן!

* דיאטת העמסת פחמימות היא בעצם תזמון כשאתה אוכל את הפחמימות שלך, ואכילת פחמימות רק בשעות אחר הצהריים/ערב אחרי שכבר התאמנת… ככה הפחמימות נצרכות על ידי השרירים שלך ולא תאי השומן שלך, אומר המדע.

* בעיקרון אתה תאכל פחמימות לקראת סוף היום שלך, אז בעצם לארוחת ערב ולקינוח.Source by Henrik R Corlin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved