טיפים למציאת מסלול מסירה נכון לעסק/שירותים

/
/
/
18 Views

ישנם סוגים שונים של מסלולי הפצה עצמאיים. בקניית מסלול, חשוב לזהות ולרכוש עסק למסירה של מסלול מניב רווחים ובניית הון. ישנם סוגים שונים של עסקים למשלוח מסלולים הזמינים במקומות שונים. היכרות עם סוגי המסלולים השונים הזמינים והתכונות הייחודיות שלהם תעזור לך לקבל החלטה מושכלת לגבי עסק המסלול הנכון שאתה צריך להיכנס אליו.

סוגי המסלולים השונים יחד עם התכונות הייחודיות שלהם הם:

מסלולי חטיפים: זהו מסלול אשר מוצע על ידי חברות כמו סניידרס-לאנס, מיסיון טורטיה, טים קסקייד, אוץ וכו'. סוג מסוים זה של עסקי מסלול דורש רמה פיזית נמוכה יותר, מכיוון שהמוצרים נמסרים בקופסאות. האוטונומיה שלו גבוהה מאוד למרות שניהול מספקים עוזר להגדיל את המכירות. המימון זמין כמעט תמיד דרך השותף הבנקאי של הספק.

מסלולי עוגיות: מסלול זה אשר מוצע על ידי חברות כמו Pepperridge Farm, Voortman's וכן הלאה. סוג מסוים זה של עסקי מסלול דורש רמה פיזית נמוכה יותר, שכן מוצרים קלים להזזה ובעלי קודי תפוגה ארוכים מאוד. האוטונומיה שלו גבוהה מאוד למרות שניהול מספקים עוזר להגדיל את המכירות. מימון זמין עבור חברות גדולות יותר כמו Pepperridge Farm בעוד שלחברות קטנות יותר אולי אין כאלה.

מסלולי כספומט: לסוג מסוים זה של עסקי מסלול יש אוטונומיה מוחלטת ודורש מעט מאוד מאמץ פיזי מכיוון שמזומן הוא המוצר היחיד שמופץ. המימון מגיע דרך צד שלישי שכן הוא נמכר כמעט תמיד ישירות מהבעלים למפעילים העצמאיים.

מסלולי מכירה: זהו מסלול אשר מוצע על ידי חברות כמו Healthy You. לסוג מסוים זה של עסקי מסלול יש אוטונומיה מוחלטת ודורש מאמץ פיזי מתון שכן משקאות הם המוצר המסורבל ביותר. המימון מגיע דרך צד שלישי שכן הוא נמכר כמעט תמיד ישירות מהבעלים למפעילים העצמאיים.

מסלולי לחם: זהו Bread Route המוצע על ידי חברות כמו Pepperridge Farm, Holsum, Bimbo, Sara Lee, Arnold, Martin's ומאפיות מקומיות רבות אחרות. הסוג הספציפי הזה של מסלולי לחם למכירה העסק דורש רמה פיזית גבוהה יותר, מכיוון שהמוצרים כבדים ומסופקים לרוב בערימות גדולות. האוטונומיה שלו גבוהה מאוד למרות שניהול מספקים עוזר להגדיל את המכירות. המימון זמין כמעט תמיד דרך השותף הבנקאי של הספק.

מסלולי בריכה: לסוג מסוים זה של עסקי מסלול יש אוטונומיה מוחלטת ודורש מאמץ פיזי מתון. המימון מגיע דרך צד שלישי שכן הוא נמכר כמעט תמיד ישירות מהבעלים למפעילים העצמאיים

התכונות שנדונו לעיל נכונות בדרך כלל עבור כל אחד מסוגי העסקים, אם כי מסלולים עצמאיים יכולים להשתנות. ידיעת כל הפרטים הללו תאפשר לך לקבל החלטה מושכלת לגבי עסק המשלוחים המתאים לך.Source by Rick Coomer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved