המיקוד שלך קובע את המציאות שלך

/
/
/
8 Views

"המיקוד שלך קובע את המציאות שלך", השורה המפורסמת הזו נאמרה על ידי קווי-גון ג'ין מתהילת Start Wars-The Phantom Menace.

אוקיי, אולי זה באמת ידוע לשמצה ואתה לא זוכר את הציטוט הזה. בכל זאת, תחשוב על זה לרגע. האם תסכים או לא תסכים?

אני עומד להראות לך למה אני מסכים בהחלט עם מאסטר הג'דיי המסוים הזה ולא רק בגלל שהוא ממלחמת הכוכבים…טוב לא לגמרי 😉 לא, אני הולך להראות לך איך המיקוד שלך קשור לכל מה שאתה רוצה להיות מצליחים בחיים הנוצריים שלך, ואז יותר ספציפית. מוּכָן? בוא נלך!

"קשב קרוב או צר; ריכוז" – כך אומר Mister dictionary.com. כאשר אתה מתמקד בהיבט מסוים של כל דבר, אתה בדרך כלל מתעלם משאר התמונה. אתה מתרכז כל כך חזק שהשאר של זה לכל הפחות הופך הרבה פחות חשוב ותופס פחות מכוחות הנפש שלך.

אז מה קורה? אתה מקבל יותר ממה שאתה מתמקד בו. ופחות ממה שאתה מתעלם ממנו. אתה יכול להצליח בכל מה שאתה מתמקד בו כי אתה נותן לזה את כל תשומת הלב שלך. וכל השאר נהיה יותר קשה להיות טוב יותר.

כל מה שנמצא בפוקוס שלך, תתחיל להתרכז בו ותהיה מותנה יותר לשנות היבטים מסוימים של חייך שיאפשרו למושא המיקוד שלך להפוך למעשה לחלק אמיתי מחייך.

אולי יש מקום לדוגמא:

[Example]

תגיד שאתה בדיאטה. אסור לאכול פחמימות. אז במה כדאי להתמקד? אם אתה מתכוון להתמקד בעובדה שאתה לא יכול לאכול סופגניות והוס, מה אתה חושב שתשתוקק כל היום? זה נכון – הו הוס וסופגניות!

עכשיו במקום זאת, נניח שאתה מתמקד באיך אתה יכול להכין ארוחת טעימה נהדרת מירקות טריים ומוצרי בשר רזים וטעימים, איך אתה הולך להכין אותם, לבשל אותם ולהעשיר את הטעם. מה אתה חושב שתשתוקק באותו לילה? הארוחה ללא פחמימות-רזה-בשרית כמובן!

[end example]

ראה כיצד המיקוד שלך קובע את המציאות שלך? אם אתה מתרכז במה שאתה לא צריך לעשות, אתה מכין את עצמך לכישלון…האם אתה מתחיל לראות איך זה קשור להליכה הנוצרית שלך?

במה מתמקדים רוב הנוצרים? על מה מטיפים רוב המטיפים? מה שאתה לא יכול לעשות! האם אני צודק? התוצאה היחידה שיכולה להגיע מהתמקדות במה שאתה לא יכול לעשות היא שאתה עושה בדיוק את זה! רוב הנוצרים חושבים במונחים של מה שהם לא יכולים לעשות – החוק.

התנ"ך מרחיק לכת ואומר שלא היינו יודעים אפילו על חטא אלמלא החוק:

"אדרבה, לא הייתי נודע על החטא אלא באמצעות התורה, כי לא הייתי יודע על החמדה אלמלא אמרה התורה: "לא תחמוד.

אבל החטא, תוך ניצול ההזדמנות דרך הציווי, הוליד בי חמדה מכל סוג"

הרומים ז':7-8

כמו כן לא היה לנו אפילו את הרצון לעשות את מה שאנחנו לא אמורים לעשות אם לא היינו ממוקדים באי-לעשות את זה. (פשוט תקרא את זה שוב, זה יהיה הגיוני).

אז ברור שבאמצעות קיבוע תשומת הלב שלנו למה שאנחנו מנסים להימנע, אנחנו למעשה מכינים את עצמנו לכישלון. אתה לא יכול להתמקד במה שאתה לא רוצה ולקבל את מה שאתה רוצה.

אבל אתה צריך להתמקד במשהו! וכמו דוגמה לתזונה שלנו, הדרך הנכונה להתמקד היא במה שאתה כן רוצה! בדיוק כמו שהדיאטה עובדת אם אתה מתמקד במזונות הטובים, החיים הנוצריים שלך יעבדו אם תתמקד במה שטוב – ישוע המשיח וחייו שהוא נתן לך.

התמקדות במשיח ואפשרות לו לבטא את עצמו דרככם מדי יום היא המפתח להצלחה בחייכם הנוצריים. אל תשים לב למה שאתה לא אמור לעשות, "לא מהעין מחוץ לראש!".

אז אני מניח שאולה קווי גון צדק, "ההתמקדות שלך כן קובעת את המציאות שלך"!Source by Caleb Osborne

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved