המבורגר

/
/
/
8 Views

סטייק המבורג כפי שנקרא בשנות ה-1800 הוגש במסעות מגרמניה לארצות הברית. קציצות הבשר בושלו במהירות והוגשו על שתי חתיכות לחם. כדי למשוך רבים מהמלחים והמבקרים האירופים לדוכני האוכל שלהם. הם יציעו את הסטייק בסגנון המבורג בתפריט.

עם סטייק המבורג מוטבע היטב, התרבות האמריקאית בסוף המאה ה-18, הטענות על האופן שבו הוא מוגש בסטנדרט של ימינו היא על פי אשת הקונגרס רוזה דלאוראו.

קציצת בשר טחון המוגשת בין שתי חתיכות לחם נוצרה באמריקה בשנת 1900 על ידי לואיס לאסן, מהגר דני, הבעלים של לואיס לאנץ' בניו הייבן קונטיקט. זוהי עובדה שנויה במחלוקת. ניתן לך עוד כמה שמות ומקומות של ההמבורגר בארצות הברית.

פלטשר דייויס מאתר טקסס מכר המבורגרים בבית הקפה בסוף המאה ה-19 לפני שלקח אותם ליריד העולמי ב-1904.

פרנק וצ'רלס מנצ'ס מוכר ביריד מחוזי אזלו מכריכים הנקניקיות שלהם והחלו להשתמש בבשר בקר במקום זאת. זה תועד שהתרחש בשנת 1892 ביריד מחוז סאמיט באקרון אוהיו.

בשנת 1885 צ'ארלס נגרין הידוע כיום בתור ההמבורגר צ'רלי שהכין כריכים שקל לאכול תוך כדי הליכה ביריד סימור, הוא היה רק ​​בן 15 באותה תקופה.

עדות לכך שאוסקר בילבי ב-1891 היה הראשון שהגיש את ההמבורגר בלחמנייה בטולסה אוקלהומה. בשנת 1995 הכריז המושל פרנק קיטינג כי ההמבורגר האמיתי הראשון בלחמנייה נוצר ונצרך בטולסה אוקלהומה.

עם 40 מיליארד שהוגשו בארצות הברית לבדה הפך באמת לכריך האהוב על אמריקה. ייתכן שזה מעולם לא קרה משום שב-1906, הרומן העיתונאי "הג'ונגל" של אפטון סינקלייר פירט את החלקים הלא טעימים של תעשיית אריזת הבשר באמריקה. בשר בקר טחון הפך להיות נתון לבדיקה רבה מכיוון שקל להוסיף שאריות בשר, חומרי מילוי וחומרים משמרים

ב-1921 לבילי אינגרם ולוולטר אנדרסון מקנזס היה החזון לפתוח את מסעדת White Castle. זה הפך לדרך המובילה להצלחת ההמבורגר של המזון המהיר של היום. מסעדות ה-White Castle נצצו מניקיון והביאו איתה את מוניטין ההמבורגרים.

רשתות לאומיות נוספות שבאו לאחר מכן היו מקדונלדס ו-In-n-Out Burger ב-1948, בורגר קינג 1954 ו-Wendy's ב-1969.

השילובים שהגיעו עם ההמבורגר הם אינסופיים עם רעיונות שנוצרים בלי סוף. לרבים מכם יש מתכון אהוב משלכם להמבורגר לבחירתכם.

אז בפעם הבאה שתכנסו למסעדת המזון המהיר האהובה עליכם, תדליקו את הגריל או תניחו אחד על הגריל של ג'ורג' פורמן, תדעו קצת על האבולוציה של ההמבורגר.

זה מידע טוב על בשר בקר טחון וכיצד לאוכל שלנו תמיד יש קצת היסטוריה מאחוריו.Source by Debora J Reckley

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved