האם הייתי קונה מכונת לחם Zojirushi BB-HAC10? אני לא חושב כך

/
/
/
17 Views

למען ההגינות, מכונות הלחם של Zojirushi הן טובות וביקורות לקוחות מעניקות להן דירוג מצוין בסך הכל. אבל, המכונות האלה אינן זולות ואני לא בטוח שהעלות תמיד מוצדקת. באופן אישי, לא הייתי קונה את ה-BB-HAC10 – זה במחיר מופקע, ואתה יכול לקנות מכונות אחרות וטובות יותר בהרבה פחות.

Zojirushi הוא אחד מאותם מותגים שמוכרים על שמו בלבד. כולם די מסכימים שהוא מייצר מוצרי מטבח מצוינים ואפשר לעשות הרבה יותר גרוע מאשר לקנות אחד מהמכשירים בעלי המפרט הגבוה שלו. עם זאת, המוצרים שלה לא זולים ולפעמים אני תוהה אם הקונים משלמים יותר עבור שם המוצר ולא על הפונקציונליות והאמינות שלו.

BB-HAC10 היא מכונת הלחם הזולה ביותר של Zojirushi ונמכרת החל מ-$175. במחיר הזה אתה יכול לקנות מספר מכונות מחברות אחרות, אז אתה צריך לשאול את עצמך אם מכונת הלחם הזה זו טובה פי כמה מבחינת פונקציונליות, אמינות – שלא לדבר על אם הלחם והבצק באמת טעימים יותר. בואו נסתכל על המכונה המוצעת כעת ונראה כיצד היא מתארכת.

זה מתואר על ידי Zojirushi כמו מאפייה ביתית מיני לחם. זה מייצר רק כיכר של 1 ק"ג אז זה מיועד למשפחה הקטנה יותר או לשימוש לעתים קרובות. הגודל הקטן שלו (8 x 11 x 12 אינץ') נהדר אם שטח הדלפק הוא מוזל. זה נראה מאוד פשוט בעיצובו, לוח הבקרה קל לקריאה ולשימוש והוא מגיע עם ידית 'לולאה' גדולה כך שתוכל לשאת אותו ביד אחת. להלן כמה מהתכונות המוצעות:

שלושה מרקמי לחם לבחירה: רגיל, מוצק או רך.

יש לו מחזורים לבצק – עוגיות ופסטה.

מלבד מחזורי לבן וחיטה מלאה יש בו גם לחם צרפתי, עוגה וריבה.

יש גם מחזור אפייה מהיר שיכול להכין ולאפות לחם תוך פחות משעתיים.

טיימר השהייה של 13 שעות.

גיבוי של הפסקת חשמל למשך 7 דקות.

אתה מקבל מדריך וספר מתכונים, שקל לעקוב אחריו ויש בו כמה מתכונים נחמדים מאוד. ה-Zojirushi BBHAC10 מגיע גם עם סרטון, שהוא חסר תועלת לחלוטין ולא כדאי להוציא מהקופסה.

רבים אוהבים את מכונת הלחם הקטנה הזו ויש לה מעט ביקורות שליליות. יש המתלוננים על קמח שלא מעורבב במלואו; זוהי תלונה נפוצה עם תבניות לחם אופקיות המגיעות עם משוט יחיד. לפעמים, זו יכולה להיות תלונה מוצדקת, אבל עם הלחם Zo זה כנראה קשור יותר להכנת בצק לא נכונה; רטוב מדי או יבש מדי – בדרך כלל ניתן לתקן בעיה זו על ידי התנסות בתערובת.

אבל המכונה הזו עולה בסביבות $170 והאם היא באמת מציעה תמורה לכסף? הבה נשווה את זה למכשיר מתקדם אחר; מכונת הלחם Breadman Ultimate. ה-Breadman עולה החל מ-120 דולר בערך – הרבה פחות מה-Zo. ה-Breadman מייצר גם כיכרות לחם אופקיות ויש לו משוט ערבוב אחד אבל זו מכונה הרבה יותר תכליתית מה-BB-HAC10; יצרנית הלחם של Breadman Simplicity עושה את ה-BB-HAC10 בכל מחלקה. גיבוי הפסקת החשמל הוא 60 דקות במקום 7 הדקות הזעומות של ה-Zo. טיימר ההשהיה מגיע ל-24 שעות ולא ל-13 השעות הבסיסיות של ה-Zo. יש מתקן 'x-tras' פטנט כך שתוכל להכניס את המרכיבים הנוספים שלך מיד בהתחלה. זה יכול להכין כיכרות של 1, 1.5 ו-2 פאונד.

אבל מכונת הלחם Breadman מציעה הרבה הרבה יותר. ישנם 35 מחזורים מתוכנתים מראש עם 300 תוכניות משנה. ואם אלה לא מספיקים, אתה יכול לתכנת מחזורים מותאמים אישית משלך. מחזור האפייה המהיר עושה לחם ב-59 דקות; מהיר פי שניים ממכונת הלחם של Zojirushi.

איך הלחם שנעשה בהשוואה משתי המכונות? זה עניין די סובייקטיבי, אבל למען האמת, אין הבדל אמיתי בתנאי שאתה עוקב אחר המתכונים עד האותיות. גם ה-Breadman וגם Zojirushi מכינים לחם אפוי ביתי מעולה.

האם יש משהו טוב יותר ב-BB-HAC10 על ה-Ultimate? זה קטן יותר וזהו בערך.

אם אתה מתכוון להוציא כל כך הרבה כסף, אתה צריך לשקול ברצינות את ה-Breadman על פני ה-Zo. אם אתה משתמש נאמן במכונת לחם ישנה של Zojirushi ואתה מחפש להחליף אותה, אתה תהיה מאושר מה-BB-HAC10 ומה שהיא מציעה. אז, לשקט נפשי, קדימה וקנה אותו. אבל, אם לא, קנה את מכונת הלחם Breadman Ultimate ותחסוך לעצמך לא מעט כסף.Source by Robin Cassidy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved