האם אתה מכיר את היתרונות והחסרונות של כריות טחורים?

/
/
/
7 Views

כריות טחורים פופולריות בקרב הסובלים כיום מכיוון שהשימוש בכריות אלו עוזר להקל על התסמינים של גירוד וכאב הקשורים לסוגים מסוימים של מחלה זו.

ישנם שני סוגים עיקריים של כריות טחורים:

1-כרית הסופגניה: סוג זה של כרית טחורים נקרא בדרך כלל כרית סופגניה או טבעת מכיוון שיש לה עיצוב בצורת O. באמצע הכרית קיים פתח המאפשר לסובלים לשבת על הכרית מבלי לאפשר מגע ישיר בין הרקמות האנאליות המודלקות לבין פני הכרית.

כריות סופגניות אלו מגיעות בסגנונות מתנפחים או קצף מוצק, אך השימוש בסוגים המתנפחים נפוץ יותר מאשר בסוגי הקצף המוצק.

2-כרית התמיכה: סוג שני זה של כרית טחורים עובד יותר כמו כרית רגילה. סוג זה של כרית גם עוזר להפחית את לחץ החיכוך על אזור פי הטבעת המודלק.

בניגוד לכרית הסופגניה שיש לה חור במרכזה כדי לספק מקום פתוח לתלייה של התחת, כרית התמיכה מקלה על החיכוך בכך שהיא מספקת משטח רך מאוד לאזור פי הטבעת הכואב לשבת עליו. כריות תמיכה אלו מגיעות גם בעיצובי קצף מתנפחים ומוצקים.

בחירת הכרית בה תרצה להשתמש נקבעת במידה רבה על ידי ההעדפה האישית שלך שכן שני הסוגים יעילים באותה מידה.

עם זאת, לפני שאתה מחליט לעשות שימוש בכריות אלו, רצוי שתדע מה אתה עומד להרוויח או להפסיד על ידי שימוש בהן.

יתרונות השימוש בכריות טחורים

-השימוש בכריות אלו מספק לך דרך פשוטה וקלה להקל על הסימפטומים שלך; אין להן תופעות לוואי ואתם לא צריכים לדאוג מהחשש משימוש במינון יתר של מרכיבים בניגוד לשימוש בתרופות אחרות לטחורים.

-ההשפעה של כריות אלו מורגשת מהר מאוד; ברגע שתתיישבו על הכריות הללו תתחילו להרגיש הקלה מיד.

-כריות טחורים הן לא יקרות; רובם עולים בין עשרה לעשרים דולר.

-כריות מתנפחות הן ניידות והן קלות לנשיאה; ברגע שהם מתרוקנים אתה יכול בקלות לקפל אותם לתוך התיק או הכיס שלך.

חסרונות של שימוש בכריות טחורים

-השימוש בכריות אלו יכול לתת מענה לתסמיני טחורים רק בצורה שטחית; הם אינם מתייחסים למחלה עצמה. הם יכולים רק לעזור להפחית את הסימפטומים לפני שההשפעה של טיפול משמעותי יותר נכנסת.

יתכן אפילו שאם אתה יושב על הכריות האלה יותר מדי זמן, הן באמת יכולות להחמיר את התסמינים שלך. ישיבה על כריות אלו זמן רב מדי עלולה לעכב את זרימת הדם לאזור פי הטבעת והיא גם עלולה להגביר את הלחץ באזור התחת.

-אם יש לך ערימות גדולות או צניחות, השימוש בכריות אלו עשוי להחמיר את הסימפטומים שלך. אז אם יש לך ערימות עצומות מאוד כואבות או צניחות, עליך להתייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בהן.

למרות שכריות טחורים טובות להקלה מהירה בתסמיני הטחורים, הן אינן יכולות לתת ריפוי מוחלט של תסמיני הטחורים והשימוש בהן מוגבל בעיקר לצורות הקלות והבינוניות של המחלה; השימוש בהם לא ממש מומלץ בטיפול בצורות החמורות והענקיות של ערימות.Source by Bello Gbenga

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved