דיאטת מקס פלאנק

/
/
/
12 Views

דיאטת "Max Plank" נוצרה על ידי חוקרים ממכון Max Plank Nutrition בגרמניה, ואם תישמר בה במשך שבועיים, היא עשויה לשפר את חילוף החומרים ולמנוע מהגוף לעלות במשקל בשלוש השנים הבאות, לדברי מחבריה.

עבור דיאטת מקס פלנק, אלכוהול או ממתקים אסורים בהחלט. דיאטנים צריכים לשתות לפחות 0.5 ליטר נוזלים ביום ולהשתמש רק במלח דיאטטי. הם לא צריכים לצרוך משקאות ממותקים או מים מינרליים.

יוֹם שֵׁנִי:

לארוחת בוקר, דיאטנים צריכים לשתות קפה ללא סוכר או חלב. ארוחת צהריים כוללת שתי ביצים ותרד מבושל. ארוחת הערב מורכבת מברביקיו בקר אחד גדול עם הרבה סלט ירוק וסלרי. דיאטנים לא צריכים לצרוך לחם.

יוֹם שְׁלִישִׁי:

לארוחת הבוקר, דיאטנים צריכים לשתות קפה ללא סוכר או חלב. ארוחת הצהריים כוללת ברביקיו בקר גדול עם הרבה סלט ירוק ופירות, אך ללא לחם. לארוחת ערב, אולי יש לך כמה שינקן שתרצה, אבל לא לחם.

יום רביעי:

לארוחת בוקר, שתו קפה ללא סוכר או חלב עם שתי אונקיות לחם. ארוחת הצהריים עשויה להיות מורכבת משתי ביצים מבושלות עם הרבה סלט ירוק ועגבניות. בשר חזיר וסלט ירוק מותר לארוחת ערב. דיאטנים לא צריכים לאכול לחם לארוחת צהריים וערב.

יוֹם חֲמִישִׁי:

לארוחת בוקר, שתו קפה ללא סוכר או חלב עם שתי אונקיות לחם. לארוחת צהריים, נסה ביצה אחת עם הרבה גזר נא או מבושל וגבינה. לארוחת ערב, אכלו כמה פירות עם יוגורט שתרצו.

יוֹם שִׁישִׁי:

ארוחת הבוקר מורכבת מקפה ללא סוכר או חלב וגזר נא עם מיץ לימון. לארוחת צהריים, נסה דגים מבושלים עם עגבניות. לארוחת ערב כדאי שתערכו ברביקיו בקר עם סלט. אסור להכניס לחם לארוחות צהריים וערב.

יום שבת:

לארוחת בוקר, דיאטנים עשויים לשתות כוס קפה ללא סוכר או חלב ושתי אונקיות לחם, כמה עוף בגריל שתרצו לארוחת צהריים, ושתי ביצים מבושלות עם גזר לארוחת ערב.

יוֹם רִאשׁוֹן:

(ג) פרויקט הרזיה 2007. כל הזכויות שמורות.Source by Sarah Dallins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved