בייקר'ס תריסר סופגניות – סקירת זכיינות

/
/
/
18 Views

Baker's Dozen Donuts היא רשת חנויות סופגניות זכיינית שנוסדה בשנת 1978 על ידי פיטר פארסקאקיס. מפעיל חנות סופגניות זה ממוקם במיססאוגה, אונטריו, קנדה. הרשת מפעילה למעלה מ-300 יחידות חנויות, רובן באזור השוק של טורונטו, אונטריו. ההתרחבות הגיעה בסוף שנות ה-80, אבל זה נותר מבצע בקנה מידה קטן. החנויות הן בבעלות החברה וכן בזכיינות. לחנות שתי סיסמאות: השלט המקורי הציג אופה בעל מראה אירופאי עם שפם המחזיק ביד אחת מגש של תריסר סופגניות, וביד השנייה הסופגנייה השלוש עשרה או "תריסר האופים".

חנויות סופגניות רבות קטנות וחשוכות. Baker's Dozen Donuts שובר את הסטריאוטיפים הללו עם אזור לקוחות גדול מואר היטב וחלון ראווה של סופגניות הנראה מהרחוב הראשי. לרוב, לקוחות רבים מחמיאים ל-Baker's Dozen כאחת החנויות הנקיות ביותר בסביבה.

Baker's Dozen Donuts מציעה מבחר עצום של סופגניות טריות כל יום. לא רק שהחנות מציעה סופגניות מיוחדות, אלא גם מכינה מגוון טרי של קרואסונים, מאפינס ומבחר גדול של דברים טובים כמו לביבות, מקלות שטרודל, בייגלס, מקלות סוכר קינמון, צ'ורוס בטעמים, חורים לעוגות וסאנדיי. לצד הסופגניות, המאפים וכל טוב, החנות מציעה גם מבחר עצום של משקאות. מקפה טרי ועד למגוון שייקים של פירות וכל מה שביניהם, החנות מציעה תפריט משקאות רחב כדי לספק את כל הצמא שיש לכם.

Baker's Dozen Donuts מבטיחה שימוש במרכיבים האיכותיים ביותר שהם יכולים למצוא. הם מאמינים שאת הסופגניות הטובות ביותר אפשר להכין רק עם המרכיבים הטובים ביותר; ובכך מאמציהם המתמידים להעלות את הסטנדרטים בשיטות האפייה שלהם.

הסכמי זכיינות ניתנים בדמי זיכיון ראשוניים של $20,000. דמי תמלוגים הם 6% מהמכירות ברוטו. יש צורך בשווי נקי של 68,000 עד 150,000 דולר עבור השקעה בקיוסק ושווי נקי של 320,000 דולר עבור נסיעה. נדרשים בערך 1 עד 4 עובדים לניהול יחידה בזכיינות. החברה דורשת גם עמלת פרסום של 2% מקומית ועוד 2% לאומית.

לזכיין יינתן המשך שירות ותמיכה מהחברה הכוללים פרסום ושיווק, סיוע פיננסי, משא ומתן על שכירות, מיקום האתר, הדרכת צוות, ניהול, אספקה ​​ורכש. מלבד היתרונות הללו, Baker's Dozen Donuts בנתה את שמה לאורך השנים. נשיאת המותג שלו היא יתרון אחד גדול, שכן הוא כבר מוכר ומבוסס.

להפוך לזכיין מצליח עם Baker's Dozen Donuts זה לא מרתיע כמו שזה אולי נראה. מטבע הדברים, יהיו אתגרים אבל הדרישות הבסיסיות שעליך להתגבר עליהן כדי לגרום לזיכיון שלך לעבוד הן נכסים שכבר יש לך. בעיקרו של דבר, Baker's Dozen Donuts מחפש ארגונים או יזמים בעלי מוטיבציה גבוהה עם מחויבות כנה לבנות מותג קמעונאי בטריטוריה שלהם.

כאשר מחפשים להקים עסק כלשהו, ​​חשוב, במיוחד בהתחשב בשוק של היום, שתחפש דרכים ספציפיות לצמצם או להפחית את התקורה והסיכון. לכל עסק יהיה סיכון, אבל חשוב שתהיה הבנה מלאה של כמות ההשקעה, עלות הקמה ו"ROI" (החזר על ההשקעה).

רוב האנשים אינם מודעים לכך ש-80% מכל מאמצי הזיכיון נכשלים בשנתיים עד חמש השנים הראשונות ומשאירים חובות גדולים המתרחשים במשך שנים לאחר מכן.

אחת הדרכים ולדעתי הדרך הטובה ביותר לצמצם את התקורה, עלות ההקמה וההשקעה היא לנצל את העידן החדש של היזמות ולהקים עסק מנוחות הבית. הזדמנויות צצו בשוק המקוון שיוצרות מיליונרים בכל יום. למד עוד על ההזדמנויות המרגשות הקשורות למודל עסקי שמתחיל רווחי בביקור: http://whatsbetterthanafranchise.com.Source by Thomas E White

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved