אודה לכרוב כבוש

/
/
/
14 Views

כרוב כבוש בתרגום ישיר פירושו כרוב חמוץ והוא אוכל גרמני טיפוסי מאוד. כרוב כבוש הוא כרוב מותסס פרוס דק ויש לו טעם חמוץ מאוד ייחודי.

מנה גרמנית פופולרית היא כרוב כבוש המוגש עם שופנודלן (אטריות תפוחי אדמה). עם זאת, אתה יכול להגיש את הכרוב הכבוש שלך עם חזיר צלוי או נקניקיות. זהו אוכל פופולרי לגן בירה.

כרוב כבוש, כמו כל מתכוני הכרוב, הוא כמובן בריא מאוד, מלא בויטמין C וחומרי תזונה נוספים. עם זאת, מילת אזהרה אחת, אם אינכם רגילים לאכול אותו, היזהר, כי זה יכול להרגיז את הבטן.

למדתי להכין כרוב כבוש מסבתא של אשתי שהיא גרמנייה. במתכון הזה אני מנסה לשלב את כל התשובות שלי לשאלות השונות שנשאלתי כשפרסמתי את זה בעבר.

לתוצאות הטובות ביותר שקלו את הכרוב והמלח ביחס של 40 פאונד כרוב לקילוגרם אחד של מלח. כרוב אחד מייצר הרבה כרוב שנחתך. אז אם השתמשת בכרוב קילו זה ישתווה ל-16 אונקיות. תיק.

אני משתמש בחותכן קראוט ובחד, אבל כל מיכל וסכין חדה יצליחו. אפשר להשתמש בלחם או בקרש חיתוך ובסכין גדולה כדי לחתוך את הכרוב.

הסר את העלים הירוקים והמלוכלכים החיצוניים. חותכים את ראשי הכרוב לשניים ומסירים כמה שיותר מהליבה. עכשיו זה הזמן לשקול את ראש הכרוב. אנו שומרים על סך שוטף של הכרוב שאנו משתמשים בו כדי לוודא שאנו משתמשים ביחס הנכון בין מלח לכרוב. כאשר אנו מגלים את כמות הכרוב הכוללת שאנו משתמשים, אנו מודדים את כמות המלח המדויקת הדרושה. אנו משתמשים במשקל מטבח כדי לשקול את הכרוב והמלח.

הכניסו כ-5 פאונד כרוב וכ-2 אונקיות מלח לקערה גדולה וערבבו עם הידיים. מכניסים לתוך חרס ואורזים בעדינות בעזרת מועך תפוחי אדמה ודופקים את הכרוב עד שמגיע מעט מיץ למעלה. ייתכן שהמנה הראשונה לא תביא מיץ, אבל לאחר הכנסת האצווה השנייה של כרוב ומלח, המיץ אמור להגיע בקלות למעלה. חזור על הפעולה עד שמיצית את כל הכרוב ואת כמות המלח הנכונה. אסור לאחסן את הקראוט שלך במיכל מתכת.

לאחר שהכרוב האחרון המגורר והמלח שמים בחרס, עובדים את הכרוב עם מועך תפוחי האדמה עד שמגיע המיץ למעלה. אנו משתמשים בחתיכת בד לבנה כמו חתיכת סדין כדי לכסות את הקראט. אחר כך שמנו לוחות על הבד ואבן כדי לשקול את הקרוט כך שהמיץ יגיע למעלה. יש אנשים שמשתמשים בשקית ניילון גדולה אחת או יותר מלאות במים כדי לשקול את הקרוט כך שהוא נמצא מתחת למיץ. אם אתה משתמש בשקיות ניילון וודא שהן מהסוג שניתן להשתמש בהן עם אוכל. שקיות אשפה לא יצליחו.

במהלך תהליך הריפוי, קראוט דורש תשומת לב יומיומית. הסר חלאות תוך כדי יצירת ושטוף וצרוב את הבד לעתים קרובות כדי לשמור אותו נקי מחלאות ועובש ונגב את צד החרס. התסיסה תושלם בעוד כשלושה שבועות. יש לשמור את הקראוט במקום בו הטמפרטורה היא באמצע שנות ה-50 עד ה-60 הנמוכות. זה צריך רק מספיק חום כדי להמשיך לעבוד במהלך תהליך התסיסה. אבל לא כל כך חם שזה יתקלקל.

קראוט עובד מלמעלה למטה. כדי לבדוק אם הקראוט מוכן המתן כשבועיים וחפור במרכז הקרוט כ-5 או 8 אינץ'. הוציאו מעט ותטעמו. הקראט צריך להיות יציב אך לא פריך וצריך להיות בעל טעם קראוט טוב. אם הוא לא מוכן תנו לו לשבת עוד כמה ימים ואז טועמים אותו שוב.Source by David W Boothe

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.kenyonville.com All Rights Reserved